אורלי ניטיס יעקובי
עריכה ושירותים אקדמיים


orlynitis.academics@gmail.com
054-5383382

עריכת לשון | עריכת תוכן | ייעוץ אקדמי | ליווי בהליכי מחקר
21.09.23

אורלי יקרה, אני רוצה להודות לך מקרב לב על עבודת עריכה מצוינת. הגעתי אליך בעקבות המלצות חמות שקיבלתי מקולוגות שלי ואני מרגישה ברת מזל. לא רק שזכיתי לעריכה מקצועית ורצינית, קיבלתי מענה מהיר לכל השאלות וההתלבטויות שעלו במהלך הכתיבה. הפכת לשותפה עבורי לתהליך המייגע הכרוך בכתיבת דוקטורט. האכפתיות ותשומת הלב שלך לפרטים תרמו לי מאוד ברמה האישית. אני ממליצה בחום לכל מי שצריך עריכה לשונית לפנות לאורלי, שהינה עורכת מסורה, אחראית ואדיבה.

מירה שם טוב, דוקטורנטית ללימודי מגדר, אוניברסיטת בר-אילן
18.04.23

ברצוני להמליץ בחום על אורלי. אורלי מקצועית ברמה הגבוהה ביותר ומעבר לכך. היא מסורה לעבודתה ואחראית באופן מעורר השראה. עבודתה משתקפת בראייה רחבה לצד התעמקות בפרטים הנדרשים. אורלי היא כמעין אומן ייחודי המסנכרן בין דרישות הלקוח ליישום הרעיונות למעשה. אני מודה על ההיכרות והעבודה עם אורלי, ובטוחני שכל מי שיעבוד עימה יזכה בעורכת שהיא לעילא ולעילא, שתוביל אותו להצלחה בעבודה בדרך מקצועית ומאלפת.

לינוי אבן כסף, דוקטורנטית למשפטים וחברה, אוניברסיטת חיפה
24.01.23

בשנת 2019 התחלנו לכתוב ספר – שלוש חוקרות ראשיות, שאחת מהן לא דוברת עברית, יחד עם קבוצה של 13 חוקרות וחוקרים ממספר מוסדות מחקר. ספר שהוא מסע של שש שנים, שסקר 12 מחקרים בעלי אופי שונה, אשר נערכו על ידי חוקרים מדיסציפלינות שונות וסגנונות מחקר וכתיבה שונים. אורלי ליוותה אותנו בתהליך שהוא הרבה מעבר לעריכה לשונית רגילה. היא השתתפה במפגשי עיבוד קבוצתיים שהתקיימו לאורך הדרך, ותרמה לשיח הרעיוני עוד לפני שהפרקים עצמם נכתבו. לאחר מכן היא עבדה ישירות מול כל אחד מהחוקרים, במקביל אלינו העורכות ולאור המסגרת והדרישות שהתווינו – עבודה לא פשוטה ללא ספק. ב-1.1.23 הגשנו את הספר המלא להוצאה לאור. הביטחון שהיה לנו באיכות הספר, בקוהרנטיות הלשונית וגם הרעיונית שלו, הסתמך במידה רבה על הידיעה שאורלי עשתה עבודה דקדקנית, מקצועית, איכותית וללא פשרות. No stone was left unturned. מחכות ונרגשות לראות את הספר יוצא לאור, ומודות לך אורלי על התרומה העצומה שלך, שהייתה לאורך כל הדרך מקצועית, זמינה ותומכת.

מאיה רזניק, חוקרת ומנהלת המחקר של המרכז לחקר הכשרת ולמידת מורים, בית הספר לחינוך ע"ש שלמה (סימור) פוקס, האוניברסיטה העברית בירושלים
28.10.22

אורלי ערכה את עבודת התזה שלי באנתרופולוגיה במקצוענות, בדייקנות, בחוכמה ותוך רגישות לעולם התוכן הרלוונטי של העבודה ולסגנון הכתיבה שלי. מעבר לכך, אורלי הייתה תמיד זמינה ואדיבה ועמדה תמיד בלוח הזמנים הצפוף - ואף מעבר למצופה. ממליץ בחום לכל מי שמעוניין/ת לקחת את העבודה שלו/ה לכמה דרגות למעלה.

טל, סטודנט לתואר שני באנתרופולוגיה, אוניברסיטת תל אביב
04.04.21

אורלי סייעה לי בעריכה לשונית של עבודת הדוקטורט וכן בעריכת תוכן מסוימת בעבודה. חוות הדעת על העבודה היו מצוינות תוך התייחסות להיבטים של שפה ותקינות לשונית. אורלי מקצועית, נעימה, תומכת ומומלצת בחום לכל מי שצריך עריכה לשונית. מעבר לכך חשוב לציין שהיא דייקנית מבחינת זמנים, היבט חשוב ביותר.

דפנה פונו, דוקטורנטית לחינוך, האוניברסיטה העברית
27.10.20

אל אורלי הגעתי בכדי שתערוך את עבודת הדוקטורט שלי בעבודה סוציאלית. אורלי משלבת בעבודתה מקצועיות רבה בעריכת התוכן ובהגהה בשילוב עם אכפתיות רבה, אדיבות ועמידה בלוחות הזמנים שנקבעו. בעבודתי עימה התייחסה לעבודתי כאילו הייתה זו עבודת הדוקטורט שכתבה. מי שחפצים בעבודה מקצועית מהמעלה הראשונה בצד אישיות מקסימה - מומלץ שיפנה/תפנה לאורלי.

אורלי, דוקטורנטית בעבודה סוציאלית, אוניברסיטת בן גוריון
04.03.20

אורלי יקרה, קיבלתי את חוות דעת השופטים בהתרגשות רבה כיוון שכולם התייחסו לאופן הכתיבה של העבודה. השופט הראשון ציין ש"הכתיבה רהוטה וקולחת", והשני כתב ש"הניסוח הוא שוטף וברור ומצליח להעביר לקורא את תחושת השדה התיאורטי והמושגי עליו העבודה נשענת". והשופט השלישי ציין ש"זוהי עבודת דוקטורט מוקפדת ובעלת איכויות, שעוסקת בנושא חשוב ומעניין: הקשבה והעברת ידע בארגונים. העבודה כתובה היטב והקריאה קולחת". העבודה איתך הייתה נהדרת, מקצועית, יסודית ומוקפדת. התוצאות מדברות בעד עצמן! אז המון תודה!

אסנת בוסקילה-ים, דוקטורנטית לניהול, אוניברסיטת בן-גוריון
04.02.20

הגעתי לאורלי בשלב מכריע מאוד של כתיבת הצעת מחקר לדוקטורט. מעבר לעריכה לשונית נפלאה זכיתי לעריכת תוכן משמעותית – הערות חשובות ובהירות אשר תרמו באופן ניכר לאיכות ההצעה. בטוחה שאעזר בשירותייך בהמשך, תודה!

אביב ליברמן, דוקטורנטית לסוציולוגיה, אוניברסיטת תל אביב
03.02.20

אורלי מאוד מקצועית, אדיבה ונעימה! ממליצה בחום לכל מי שצריך עריכה לשונית.

שירן מיכאלי, סטודנטית לתואר שני בחינוך מתמטי, אוניברסיטת תל אביב
21.01.20

אורלי המקסימה! תודה רבה על העריכה המקצועית ועל השירותיות הנהדרת שלך. לקחת את הטקסט שכתבתי ובהחלט הצלחת להפוך אותו להרבה יותר ממוקד ונעים לקריאה. תודה רבה :)

דרור קרופרו, סטודנט לתואר שני בחינוך מתמטי, אוניברסיטת תל אביב
05.01.20

אורלי ניטיס יעקובי - שרות מקצועי ואיכותי בעל ייחודיות ברמה גבוהה ביותר.

ליאורה מנדלבליט בן-קיש, סטודנטית לתואר שני במורשת ישראל, אוניברסיטת אריאל
09.05.19

מעבר לכך שאורלי עובדת באופן יעיל, מקצועי, נכון ומהיר מאוד, אחד הדברים שהקסימו אותי בעבודה המשותפת איתה הוא האנושיות הסוחפת שלה. כתיבת עבודת הדוקטורט היא פרויקט משמעותי בחיים, מסע שכולל גם אתגרים רגשיים, ואורלי היתה קשובה והציעה פתרונות. אם זה לא מספיק, לקראת סוף הדוקטורט הולך ומצטמצם עושר המילים ובעקבות כך קשה לבטא רעיונות מורכבים ולבנות משפטים שיהיו נהירים והגיוניים. למזלי הרב, אורלי עזרה לי לחלץ מתוכי את מה שאני מנסה לומר. תודה לך, אורלי. אמליץ בחום על שירותייך!

אורית הירש-מציאולס, דוקטורנטית לאנתרופולוגיה, אוניברסיטת בן גוריון
15.08.18

אורלי יקרה, אני רוצה להביע את תודתי והערכתי לעבודתך המקצועית בעריכה ובסידור החומר להגשה לתזה הקדם מחקרית שלי. זמינותך ומקצועיותך הקרינו על הקשר שנוצר סביב הגשת התזה. אני מאחלת לעוד רבים ליהנות מהשירותיות המיוחדת אותה את מביאה ומגישתך האנושית והמקצועית לה אני זכיתי.

תמי ראש, תלמידת מחקר מקדים לדוקטורט בסוציולוגיה, אוניברסיטת חיפה
11.05.18

I have been working closely with Orli Nitis-Yakoby as English-Hebrew translator & Hebrew editor for the past 4 years. I can sincerely say that Orli's work is extremely professional. Orli innately understands both the format and logic of academic scholarly, She is capable of translating and reorganizing sentence structure in accordance with the limits of the Hebrew language without deviating from the above format and logic. Orli exhibits a great expertise at capturing the meaning of the text with very little assistance on the part of her customer and is able to translate difficult ideas avoiding word-for-word 'literal' translation. Orli's texts are beautifully written and coherent without losing their connection to the original English language document and the spirit of the writer's style. She is sensitive to her client's particular style/taste, efficient, responsible and polite. I must note as well that in all these years Orli has never turned down a project and always met her deadline despite her very busy schedule. Considering the above, I have no doubt that everyone working with her will benefit from the process.

ד"ר קרול קדרון, חברת סגל החוג לאנתרופולוגיה, אוניברסיטת חיפה
15.01.18

הגעתי לאורלי בהמלצה של חברה שהייתה מרוצה משירותיה ולא התאכזבתי!! אחרי תקופה ארוכה שלא התקדמתי בכתיבת עבודת התזה שלי ואחרי לא מעט קשיים בכתיבה, שלחתי לאורלי את העבודה והיא סייעה לי בנקודות למחשבה והערות שקידמו אותי בכתיבה וסייעו לי לסיים את העבודה. תודה אורלי על הליווי והשירות הנעים והמקצועי, ללא ספק אם אצטרך עוד עזרה בהמשך בכתיבה אקדמית אפנה לעזרתך!

טל שיף, סטודנטית לתואר שני בעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב
29.12.17

אורלי ערכה את עבודת המחקר שלי במהירות ובמקצועיות תוך עמידה בזמנים, דיוק והבנה של הנכתב, והעירה לי הערות מחכימות ומועילות... מומלצת בחום.

אסף ליבוביץ, דוקטורנט למדעי המדינה, האוניברסיטה העברית
25.12.17

לפני כחודשיים הותקפתי בחרדה שעלי כבר להגיש את התזה שלי ועדיין אני נמצאת בשלב שאינו מראה את המגמה לסיום. פניתי לאורלי שכבר הכרתי מהעריכה הלשונית של הצעת המחקר שלי, ואורלי במקצועיות רבה הרגיעה והציעה את הליווי שלה כדי שאסיים את התזה שאני חוקרת וכותבת מזה שנתיים. בעבודה אינטנסיבית שלי ובליווי צמוד של אורלי בכל שעה בכל שלב, בתיקונים ודיקדוקים, בשיחות הבהרה שייגרמו לי להיות מדוייקת יותר ממוקדת יותר הצלחתי לסיים ולמסור את התזה שלי 10 ימים לפני תום מועד ההגשה. אני מוקירה ומודה לאורלי על המקצועיות הרבה שבה הובלתי בתהליך, ביכולת ההקשבה שלה ובדיוק המרבי שהיא מצליחה להוביל אותי ככותבת המחקר. בזכותה הבטתי בתוצאה הסופית והייתי גאה בתוצר. ממליצה בחום לא להתייאש גם אם נראה שאבוד, בעזרתה של אורלי אך בנחישות לעבוד קשה אפשר להגיע לפסגה. תודה מקרב לב.

מרב, סטודנטית לתואר שני בסוציולוגיה של החינוך, האוניברסיטה העברית
20.09.17

לאורלי יכולת יוצאת דופן לצלול לכל עבודה אקדמית בכל נושא שהוא ולערוך אותה במהירות ובמקצועיות אקדמית כמו הייתה אחת מחברי הסגל בחוג הנלמד.

בנימין, סטודנט לתואר שני באוניברסיטה העברית
06.09.17

אורלי סייעה לי רבות בהגהה, עריכה לשונית ועריכה צורנית של עבודת התזה. לא די בהתנהלות מקצועית ודייקנית ביותר, אורלי הייתה זמינה מאוד, הייתה קשובה להערות נתנה מענה מהיר ויעיל ביותר! אין שום צל של ספק שאמליץ לחבריי ואיעזר באורלי גם בעבודת הדוקטורט. רב תודות מכל הלב!

הדס מתתיהו, סטודנטית לתואר שני בעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב
18.08.17

שלום אורלי, לפני שלושה חודשים פניתי אלייך לשם סיוע בכתיבה המדעית. הפערים בין היכולת המילולית שלי ובין היכולת לכתוב ניכרים ומהווים מכשול עבורי. כבר משיחת הטלפון הראשונה בלטו שלושה דברים שהקנו לי תחושת בטחון. הראשון, ההיענות המהירה שלך. השני, הסבלנות שלך לקשיים שלי והדבר הנוסף, הרצינות שבה התייחסת לעבודה שלי. כל אלה הקנו לי תחושת בטחון. אחרי מספר ימים, החזרת לי את העבודה. התיקונים העידו על ידע, הבנה וניסיון. העבודה נראתה מסודרת, ברורה, מרשימה ומדויקת. עזרת ועדין ממשיכה לסייע לי להגיש עבודות ברמה ראויה ומקצועית. מודה לך ומעריכה.

מלי כוכבי, דוקטורנטית לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת חיפה
18.08.17

אורלי יקרה, רוב תודות על עבודה מקצועית, סבלנית, דייקנית, יעילה וזריזה. היה לי לעונג!

תמי אורדו, סטודנטית לתואר שני במחלקה למוזיקה, אוניברסיטת בר-אילן
20.06.17

אורלי מקצועית, סבלנית, גמישה וסופר דייקנית!! רוצה להודות לך על עריכת התזה שלי, על ההשקעה בפרטים הקטנים ועל הזמינות והמענה לכל שאלה שהייתה לי. ממליצה בחום!

סתנאי חדיש, סטודנטית לתואר שני בסיעוד, אוניברסיטת חיפה
10.01.17

אורלי אדיבה מקצוענית ללא פשרות ומדהימה!

הילה איציק, סטודנטית לתואר שני באנתרופולוגיה, אוניברסיטת חיפה
10.01.17

אז מה קורה עם התזה? זו הייתה השאלה המפורסמת ששאלו אותי במשך שנים! ממש רציתי להגיע לרגע הזה שאני מגישה רשמית את התזה! ולהגיד לכולם, זהו! מאחוריי... ! כמה קל היה יכול להיות אם הייתי אומרת לעצמי, אי אפשר, חלאס אני מוותרת, יש הרבה אנשים שכבר ויתרו, גם את יכולה לוותר... אבל סביבי היו חברים ומשפחה "מעצבנים" שלא נתנו לי להרים ידיים. ואורלי יעקובי לא רק שלא רק עודדה אותי לא לוותר אלא גם ערכה לי את כל התזה, שנאתי אותה ברגעים האלה ש"הרסה" לי את כל מה כתבתי כדי לבנות את התזה מחדש ולתת לזה מבנה ברור קוהרנטי. שכל פעם שהייתה מחזירה לי את הפרקים עם שאלות על החומר והכריחה אותי לנסח ולשבור את הראש על מנת להבהיר ולבטא את הרעיונות שלי. אורלי את תותחית! ואומרת את זה בתור לקוחה מרוצה, את מקצועית, סובלנית, מסודרת, פשוט את ממש טובה במה שאת עושה, תודה רבה על העזרה כעורכת וכחברה. לכל מי שנמצא בתהליך כתיבת תזה, דוקטורט וכו', ממליצה בחום על אורלי, נראה לי שלא הייתי יכולה להגיע לרגע הזה בלעדיה. ***מתנצלת מראש אם הניסוח הוא לא ברור או הטקסט מבולגן אבל אורלי לא ערכה לי :) ;) ***

שרה ויסמן, סטודנטית לתואר שני באונתרופולוגיה, אוניברסיטת חיפה
30.12.16

אורלי יקרה, אני רוצה להודות לך מקרב לב על הסיוע בעריכת עבודת הסמינריון שלי. המקצועיות, הדיוק וההבנה שלך ראויים לשבח! הצלחת לרדת לעומק הטענות שלי ולנסח בצורה ברורה את מה שהיה לי לאמר בנושא. אחרי אינספור עבודות אקדמיות שעשיתי עד כה היתה זו הפעם הראשונה שהגשתי עבודה שבוע לפני מועד ההגשה, בידיעה שהגשתי עבודה מעולה. זה בזכותך :) בטוחה שאעבוד איתך שוב בעתיד. המון המון תודה!

מיטל מרגוליס, סטודנטית לתואר שני במדעי החברה, האוניברסיטה הפתוחה
22.12.16

אורלי עומדת בזמנים, סבלנית, נעימה, קפדנית ומאורגנת באופן מופתי. שמחתי לעבוד איתך ואני מודה לך על הסיוע המסור.

אווה טל גליקמן, סטודנטית לתואר שני במדעי הדתות, האוניברסיטה העברית
09.12.16

לאורלי יעקובי היקרה, אשמח אם תשתפי את קוראיך במכתבי זה. אורלי השלימה עריכה של עבודת הדוקטורט שלי, כפי שהפקדתי בידיה בלוח זמנים צפוף שנבע מהאילוצים שלי. באופן טבעי, אורלי נשאבה לעולמות תוכן שלא היו מוכרים לה. עם זאת, תוך פרק זמן קצר, קבלתי ממנה תוצרים שלא הותירו בי ספק שהיא מבינה היטב את הדברים לעומקם. בדיאלוג שקיימתי איתה לאחר שסיימה כל אחד מפרקי העבודה, מצאתי באורלי שותפה מצוינת שתורמת לי הרבה מאוד. אינני מדבר "רק" על עבודת הגהה או תיקוני סגנון. כוונתי בעיקר להערות כלליות שניכר היה בהן שהיא ירדה לסוף דעתי. בסיכומו של דבר, בזכות העבודה הנפלאה של אורלי, יכולתי לחוש ביטחון שהמוצר הסופי ראוי לצאת לדרך הבדיקה והשיפוט האקדמי המחמיר. אני ממליץ בכל פה על אורלי יעקובי כבעלת מקצוע מעולה, המקפידה על כל מילה וכל משפט ומשלבת את עבודת העריכה בהסתכלות כוללת מפרה. תודה רבה אורלי. עשית עבודה מעולה.

נדב קפלן, דוקטורנט במדעי הרוח, אוניברסיטת חיפה
05.11.16

אמינה, עומדת בזמנים, סובלנית, משיאה עצות נבונות ומועילות, ארגון ועריכה למופת. ממליצה בחום.

תחיה שפר, תלמידת תואר שני במדעי הדתות, אוניברסיטת תל אביב
07.02.16

אורלי יקרה אני רוצה להודות לך על העזרה בעריכת עבודה הסמינריונית שלי. במקצועיות, באורך רוח, בנגישות שלך. גם בשעות לא קונבנציונליות היית לעזר כדי שאוכל להגיש את העבודה בזמן. הדיאלוג אתך היה נעים, משרה ביטחון ומעודד להמשיך בעבודת הערכה והתיקונים. ממליצה בחום.

רוזה שמש, סטודנטית לפסיכודרמה, אוניברסיטת חיפה
23.12.15

מי שמחפש דוגמה למצוינות, רצינות, אחריות, מסירות, דבקות במשימה וראש ממש גדול ימצא אותם בעבודה אם אורלי. נעזרתי בשירותיה של אורלי לעבודת סמנריון שחשבתי שסיימתי ו״רק״ זקוק לעריכה קלה. במקצועיות חסרת פשרות מצאתי את עצמי יוצא למסע מחודש שבסופו אני גאה להגיש עבודה מקצועית, איכותית, יסודית בסטנדרים שלא הכרתי. מבחינתי, מצאתי את המנטורית שלי להמשך הדרך ואני מציע לכל מי שרוצה לעשות עבודה שהיא קצת מעבר לסטנדרט, שייעזר באורלי.

דן רולס, סטודנט בסוציולוגיה, אוניברסיטת חיפה
26.11.15

אני ממליצה בחום על אורלי!!!! נעזרתי בשרותיה המקצועיים בתזה שלי. היא מדהימה, מקצועית, כנה, משקיעה מלא ויורדת לפרטי פרטים. אני הייתי מאוד מרוצה מעבודתה. אורלי עמדה בזמנים, הייתה זמינה לשאלות וליוותה אותי לאורך כל התהליך שהייתי צריכה, והייתה נכונה לעזור בכל שינוי הכי קטן בעבודה. אורלי, יישר כוח!!! את מקצועית בטירוף, ומי שלוקח את שרותייך בטוחה אני שלא יתאכזב! ממליצה ממליצה ממליצה. תודה אורלי על הכול.

צליל ברנדוין, סטודנטית לתואר שני בחינוך, אוניברסיטת חיפה
06.11.15

אני ממליצה בחום על העבודה עם אורלי. סבלנות, אחריות, הקפדה על כל הפרטים, גדולים כקטנים, יחס אוהד והתחשבות – כל אלו מאפיינים את אורלי, ומעל לכול מקצוענות. תודה רבה על הכל.

נועה פרנק, סטודנטית לתואר שני במדעי המדינה, אוניברסיטת חיפה
02.11.15

אורלי נותנת שירות מצוין ואדיב, תוך סבלנות אין קץ ועמידה בזמנים. ממליצה מאד להיעזר בה בעת כתיבת עבודות אקדמיות.

אלה סלמן, סטודנטית לתואר שני בעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב
03.09.15

אורלי עובדת בצורה מקצועית ביותר, היא נכנסת לעומק הדברים, יודעת לקרוא בין השורות ובנוסף התקשורת טובה, זמנים נוחים והכל נעשה בבהירות וברוגע! ממליצה בחום!!!‎

ג'ניפר שורוקי, סטודנטית לתואר שני בחינוך מיוחד, מכללת סמינר הקיבוצים
03.09.15

לפני כחודש, פניתי לאורלי בנוגע לתירגום מאמרים. יש לציין שכמות יפה מאוד של מאמרים בשביל מבחן סיום תואר. אורלי במסירות ונעימות השיבה בחיוב לתרגום, לקחה מחיר סביר ביותר ותרגמה תוך זמן קצר. קיבלנו את התרגומים הטובים ביותר שיכולנו לקבל ואין ספק שעם התרגומים שלה נוכל לגשת למבחן ברוגע. אז תודה לך אורלי על עבודה נהדרת!! הצלת אותנו ;)

עופרי דדון, סטודנטית לתואר שני בפסיכודרמה
19.08.15

פניתי לאורלי כדי שתבצע עבודה עריכה "קלה" לקראת הגשת ספר להוצאה לאור אקדמית. אורלי הסכימה בשמחה, נתנה מראש הערכת זמן ועלות באופן שקוף ומלא, ועבדה במרץ ובזריזות. העבודה מול אורלי היתה מהנה, מועילה ויעילה. אחד הדברים החשובים בעבודה עם עורך הוא הזמינות והתקשורת שכן פעמים רבות עולות שאלות הדורשות ליבון תוך כדי עבודה. אורלי היתה זמינה לכל אורך הדרך והתקשורת איתה היתה נעימה וברורה. מהר מאד היא הכירה את החומר וביצעה את העריכה בהתאם. קיבלנו תמורה מלאה. ממליצה בהחלט!

ד"ר טלי גל, חברת סגל החוג לקרימינולוגיה, אוניברסיטת חיפה
18.08.15

נעזרתי בשירותים האקדמיים של אורלי ניטיס. נהניתי מייעוץ אקדמי מקצועי ואדיב בשלבי המחקר השונים. קבלתי מענה מעמיק ואיכותי בכל סוגיה שעלתה, כמו בחיפוש חומרים באופן יסודי במקורות שונים ותרגום ברמה גבוהה. השירות ניתן בצורה המעידה על בקיאות וניסיון אקדמי רב, אמינות, ועמידה בלוח הזמנים שסוכם. בנוסף לאלה אדגיש את ההתקשרות הנעימה המלווה את תהליך העבודה עם אורלי, את הדרך שלה לברר ברגישות ובהגיון את מכלול הצרכים על מנת לספק שרות מדויק ויעיל בין יכולות החוקר לדרישות המערכת. בנוסף פגשתי הגינות גם במחירים. אשמח לעבוד אתה בהמשך ולהמליץ בחום.

חגית קוריאל, דוקטורנטית לאנתרופולוגיה, אוניברסיטת חיפה